Обмін криптовалют
ПН-ПТ: 10:00 - 19:00, СБ: 10:00-18:00

Купити USDT ERC-20 за гривні

Ви віддаєте
Ви отримуєте
Комісія за обмін криптовалюти
Ви продаєте: 0%
Ви купуєте: 0%
Курс обміну
1 USD = 37 UAH

Швидкий обмін гривень на USDT ERC 20 з Citadel Cript

USDT ERC 20 (Tether) – це стабільна криптовалюта, прив'язана до долара США за фіксованим курсом. Вона заснована на технології блокчейну Ethereum (ERC 20), що забезпечує прозорість та надійність кожної транзакції. Якщо ви хочете купити USDT ERC 20 за грн в Києві, зверніться в офлайн обмінник Citadel Cript. З нами це можна зробити зручно та безпечно. 
Кожному клієнту ми гарантуємо високий рівень якості послуг та успішне виконання операцій поповнення чи виведення крипти.

Чому варто купити USDT ERC 20 за гривні?

 • Захист від волатильності. Завдяки прив'язці до долара, стейблкоїн надає інвесторам та трейдерам можливість зберігати стабільність своїх коштів та уникати значних коливань ціни.
 • Зручність використання. Купити USDT ERC 20 за гривні можна для того, щоб придбати інші види криптовалют в мережі Ethereum або для використання у смарт-контрактах.
 • Глобальна доступність. Стабільна крипта надає можливість глобальних транзакцій, дозволяючи користувачам надсилати та отримувати платежі по всьому світу без кордонів та обмежень.
 • Стійкість та надійність. USDT ERC 20 створений на основі перевіреної та надійної технології блокчейну, що забезпечує безпеку операцій.

Citadel Cript — це українська компанія, яка успішно працює на ринку вже тривалий час і входить до списку найбільш безпечних та зручних обмінників криптовалюти. Купівля USDT ERC 20 за грн у нас проходить конфіденційно та безпечно. Ви гарантовано отримаєте розраховану в онлайн-калькулятор суму, без додаткових комісій та прихованих платежів.

Як купити USDT ERC 20 за гривні в Citadel Cript

Обмін гривень на USDT ERC 20 відбувається наступним чином:

 1. Зробіть попередній розрахунок за допомогою онлайн-калькулятора на нашому сайті. Вкажіть скільки саме ви хотіли б купити USDT ERC 20 за гривні. 
 2. Заповніть заявку і вкажіть ваші контактні дані. Це дозволить нам зв'язатися з вами для подальшого узгодження деталей обміну.
 3. Наш менеджер зв'яжеться з вами для обговорення суми обміну, місця та часу зустрічі в Києві.
 4. Обмін відбувається під час фізичної зустрічі з нашим представником. Також є можливість купити USDT ERC 20 за гривні не тільки готівкою, а й переводом на карту.

Звертайтесь на citadel-cript.com, адже ми пропонуємо клієнтам низку переваг, а саме:

 • Мінімальні комісії — ми не маємо прихованих платежів, сума з комісією автоматично відображається в онлайн-калькуляторі.
 • Актуальний курс — ми регулярно оновлюємо ціни на криптовалюти та фіксуємо курс у момент подання заявки на купівлю USDT ERC 20 за гривні.
 • Завжди доступна служба підтримки — ви можете звернутися за консультацією або допомогою з будь-яких питань по телефону.

Багаторічний досвід роботи, сотні успішних операцій з купівлі USDT ERC 20 за гривні та постійне зростання числа клієнтів — свідчення про те, що Citadel Cript не просто обмінник криптовалют, а найкращий сервіс, який перевірений часом.

Наш Telegram
Приєднуйтесь до нас в мережі Telegram
Підписатися
Instagram
Питання - відповідь
поширені запитання