Обмін криптовалют
ПН-ПТ: 10:00 - 19:00, СБ: 10:00-18:00

Продати крипту

Продати криптовалюту в Києві

Виведення і продаж крипти не є важкою задачею. Не грає ролі, Tether це, чи інший стейблкоїн, будь-хто може перевести його в готівку всього за пару кроків.

Citadel Cript – є яскравим прикладом новітнього офлайн обмінника криптовалют в Києві. Ми працюємо для того, щоб наші клієнти отримували оптимальний сервіс у питаннях обміну більшості найпопулярніших криптовалют. 

Цитадель (з італійської: “місто, фортеця”) – саме таким є наш сервіс. Ми гарантуємо конфіденційність нашим клієнтам у процесі продажу USDT, адже кожен клієнт є для нас важливим. Наша репутація будувалась не за один рік і саме задоволені клієнти є найвищим мірилом нашого успіху. Ми маємо широкий досвід у фінансовій сфері, адже наша «цитадель» існує далеко не перший рік. 

Чому у питанні продажу крипти варто довіритись саме Citadel Cript

  • Якість сервісу. Головною місією нашого сервісу є швидке і якісне виконання запитів наших клієнтів. Ми не працюємо “на кількість”, а робимо все від нас залежне, щоб надавати висококласний сервіс з продажу USDT.
  • Маємо великий фінансовий резерв. Ви можете звернутись до нас для обміну будь-якої суми. Головна наша ціль – повноцінне розв’язання будь-якого запиту, отриманого від клієнта.
  • Пунктуальність. Ми розуміємо, що “час - це гроші” і знаємо як швидко і з найменшою комісією ви можете продати крипту. Ми завжди вчасно і повністю виконуємо наші зобов'язання перед партнерами та клієнтами. 

Алгоритм продажу криптовалюти в обміннику Citadel Cript

Для того, щоб продати stable coin, треба зробити всього 3 кроки:

  1. Заповніть заявку на сайті, вказавши свої контакти, а також яку суму крипти хочете обміняти. В спеціальному калькуляторі на нашому сайті можна розрахувати, скільки готівки ви отримаєте і якою буде комісія.
  2. Обговоріть з менеджером по телефону деталі та домовтеся про зустріч в Києві.
  3. Зустрівшись з представником компанії ви зможете продати крипту та отримати готівку в тій валюті, яку ви вказали в заявці. Якщо ви хочете отримати гроші на карту, це також можливо.

Пам’ятайте: завжди зберігайте свою криптовалюту в надійних гаманцях, нікому не передавайте ключі або сід-фрази від них, а також не робіть предоплат при обміні токенів на готівку.

Якщо у вас залишились ще якісь питання, залишайте заявку - наші менеджери зв'яжуться з вами!
 

Наш Telegram
Приєднуйтесь до нас в мережі Telegram
Підписатися
Instagram
Питання - відповідь
поширені запитання