Обмін криптовалют
ПН-ПТ: 10:00 - 19:00, СБ: 10:00-18:00

Продати USDT ERC-20

Залиште
заявку
і ми забронюємо курс та ціну
Ви віддаєте
Ви отримуєте
Комісія за обмін криптовалюти
Ви продаєте: 0%
Ви купуєте: 0%
Курс обміну
1 USD = 37 UAH

Продати USDT (ERC-20) 

Криптовалюта USDT (ERC-20) користується високим попитом серед тих, хто надає перевагу цифровим активам. Її функціонування надійно забезпечене блокчейном Ethereum. Один USDT (ERC-20) відповідає одному долару США. Якщо вам необхідно швидко і зручно продати USDT ERC 20 за готівку, зверніться до професіоналів криптообмінника Citadel Cript. У нашій команді вже протягом багатьох років працюють професіонали своєї справи. Це дозволяє пропонувати високоякісний сервіс як інвесторам, так і приватним особам, які здійснюють операції з криптою.

Як продати USDT ERC 20 за кеш: основні етапи

Наш обмінник пропонує такі операції як купівля, продаж, обмін, виведення коштів і поповнення рахунків у криптовалюті. Компанія здійснює всі операції прозоро.

На нашому сайті запропонований онлайн-калькулятор. Цей простий у використанні інструмент дозволить швидко розрахувати суму, яку ви отримаєте за поточним курсом від продажу USDT ERC 20 за готівку. На етапі розрахунків можна дізнатися точний розмір комісії. Якщо виникли будь-які питання, що стосуються обмінних операцій зі стейблкоїн USDT (ERC-20), зв’яжіться з нашими фахівцями за номером, вказаним на сайті.

Як замовити переведення в готівку криптовалюти USDT (ERC-20):

  1. На сайті заповніть коротку онлайн-форму, вказавши номер телефону, пошту та ім’я.
  2. Оперативно з вами сконтактує наш менеджер. Це дозволить узгодити точний час і місце зустрічі у Києві.
  3. Під час фізичної зустрічі ви зможете продати USDT (ERC-20) за готівку. 

Зверніть увагу: якщо вас цікавить переказ коштів на банківську картку, обов’язково повідомте це нашому менеджеру на етапі спілкування телефоном. Ми пропонуємо таку послугу, що дає можливість зручно отримати гроші на картку ПриватБанку або Монобанку.

Переваги обміну USDT ERC 20 на кеш від Citadel Cript

Зручність, оперативність і безпека обмінних операцій це не єдині переваги, які пропонує наш криптообмінник клієнтам. Ми постійно працюємо над удосконаленням сервісу, застосовуючи провідні технології й програмне забезпечення. Які інші вигоди отримують клієнти, які обрали для продажу крипти Citadel Cript:

  • захист від волатильності: на момент розрахунків сума готівки фіксується за актуальним на той момент курсом, що дозволяє уникнути ризику здешевлення активів;
  • відсутність авансованих платежів: ми не вимагаємо будь-яких передоплат, оскільки працюємо прозоро;
  • професійне виконання складних завдань: ви можете обміняти кошти з різних гаманців, незалежно від сум, швидко і зручно.

У високій якості послуг обмінника Citadel Cript переконались тисячі клієнтів у Києві. Зверніться до наших фахівців, якщо необхідно безпечно і оперативно обміняти USDT ERC 20 на готівку.
 

 

Дивіться також
Залиште
заявку
і ми забронюємо курс та ціну
Наш Telegram
Приєднуйтесь до нас в мережі Telegram
Підписатися
Instagram
Питання - відповідь
поширені запитання