Обмін криптовалют
ПН-ПТ: 10:00 - 19:00, СБ: 10:00-18:00

Продати USD Coin USDC за євро

Ви віддаєте
Ви отримуєте
Комісія за обмін криптовалюти
Ви продаєте: 0%
Ви купуєте: 0%
Курс обміну
1 USD = 37 UAH

Продати USD Coin (USDC) за євро

USD Coin (USDC) являє собою стабільну криптовалюту, вартість якої прив’язана до долара США. Даний стейблкоїн є централізованим. Може бути обміняним на долари у співвідношенні 1:1 за курсом, зафіксованим на момент транзакції. Якщо вам необхідно продати USDC за євро, ви можете звернутися за високоякісним сервісом до офлайн обмінника Citadel Cript. Компанія вже протягом багатьох років працює у Києві, пропонуючи клієнтам продати, купити, вивести або здійснити інші операції з криптою під час особистої зустрічі без жодних авансованих платежів.

Наша команда сформована з професіоналів у галузі фінансів. Тому ви можете бути впевнені у високій якості і безпеці надання послуг.

Переваги обмінника Citadel Cript для продажу USD Coin (USDC) за євро: які вигоди отримає клієнт

Продаж USDC за євро являє собою швидку фінансову операцію з гарантією конфіденційності даних кожного клієнта. Обираючи наш офлайн обмінний пункт Citadel Cript, ви отримуєте наступні переваги:

  • Захист від волатильності. Курс криптовалюти коливається. Для захисту коштів клієнта від волатильності ми на момент реалізації обміну фіксуємо суму євро, яку ви отримаєте на момент продажу USD Coin (USDC). Це дозволяє звести до нуля ризики збитків через волатильність.
  • Гарантована безпека. Застосовуючи високі технології й сучасне програмне забезпечення, ми гарантуємо високий рівень безпеки реалізації транзакцій. Конфіденційність - ще одна важлива складова нашого сервісу, адже ми поважаємо безпеку кожного нашого клієнта.
  • Великий резерв коштів. Нашим фахівцям можна довірити продаж USD Coin (USDC) за євро в будь-якій сумі,і при цьому бути впевненим в її професійному виконанні.
  • Оперативність. Час – це один із найбільш цінних ресурсів, особливо, коли мова йде про гроші й інвестиції. Тому наші фахівці виконують всі фінансові операції оперативно.
  • Отримання коштів у готівковій або безготівковій формі. Продати USD Coin (USDC) і отримати євро можна не лише у вигляді готівки. Якщо вам потрібно одержати кошти на картку МоноБанку або ПриватБанку, ми готові запропонувати таку послугу.

Відповіді на будь-які питання, пов’язані з переведенням крипти у готівку, ви можете отримати, звернувшись до спеціалістів інформаційної підтримки за телефоном, вказаним на сайті. 

Як продати USDC за євро: покроковий алгоритм

Обміняти криптовалюту USDC на євро достатньо просто:

  1. На сайті Citadel Cript скористайтесь зручним онлайн-калькулятором. Він дозволить оперативно дізнатися суму, яку ви отримаєте, продавши стейблкоїни з урахуванням комісії.
  2. На сайті заповніть зручну онлайн-форму, вказавши контакті дані.
  3. Наш менеджер найближчим часом зателефонує вам для з’ясування деталей (часу, місця зустрічі у Києві) обміну. Якщо вам необхідно отримати гроші на картку, обов’язково повідомте це нашому менеджеру.
  4. Під час особистої зустрічі ви зможете продати USD Coin (USDC) за євро.

Citadel Cript є надійним обмінником у Києві, тому нашим професіоналам довіряють як приватні особи, так й інвестори.
 

Наш Telegram
Приєднуйтесь до нас в мережі Telegram
Підписатися
Instagram
Питання - відповідь
поширені запитання