Обмін криптовалют
ПН-ПТ: 10:00 - 19:00, СБ: 10:00-18:00

Продати USDT TRC-20

Залиште
заявку
і ми забронюємо курс та ціну
Ви віддаєте
Ви отримуєте
Комісія за обмін криптовалюти
Ви продаєте: 0%
Ви купуєте: 0%
Курс обміну
1 USD = 37 UAH

Продаж USDT (TRC-20)

У випадку, якщо ви хочете надійно і швидко продати USDT (TRC-20), обмінник Citadel Cript – ваш ідеальний вибір. Завдяки великому досвіду і широкому вибору доступних валют, Citadel Cript надає якісний сервіс та комфортну можливість обміняти ваші USDT (TRC-20) на готівку, або інший стейблкойн. 

Інструкція з продажу USDT (TRC-20) за готівку

Щоб продати Тезер за готівку в криптообміннику Citadel Cript, потрібно:

  1. На сторінці сайту “Обмін криптовалют” скористатися онлайн-калькулятором та вказати суму, яку хочете обміняти. Калькулятор підрахує, скільки кешу ви отримаєте та якою буде комісія за транзакцію.
  2. Заповніть заявку, вказавши всі необхідні дані в онлайн-формі: ім’я, телефон, електронна пошта.
  3. Вам зателефонує представник компанії, з яким ви домовитеся про зустріч в Києві у зручний для вас час.
  4. На зустрічі ви зможете продати USDT (TRC-20) та отримати готівку в тій валюті, яку вказали менеджеру. Також можливий переказ коштів на карту ПриватБанку, Ощадбанку, Монобанку та інших.

Якщо у вас залишились питання щодо продажу USDT (TRC-20), заповніть заявку на нашому сайті й наші менеджери з вами зв'яжуться!

Переваги Citadel Cript для продажу USDT (TRC-20) за кеш

Ми обожнюємо свою справу та працюємо на благо наших клієнтів. Для нас немає задач, що не можна виконати.

Серед ключових переваг обмінника Citadel Cript варто виділити:

  • Декілька доступних валют. Ви можете обміняти USDT (TRC-20) на готівку в гривнях, доларах та євро.
  • Відчутна вигідність курсу. Курс у Citadel Cript завжди відповідає трьом пунктам: вигідність, конкурентність, стабільність. Це максимізує вигоду від продажу Тезеру за готівку. Ви завжди можете використати калькулятор у розділі «Обмін Криптовалют», для оцінки вигідності угоди. 
  • Конфіденціальність і безпека угод. Citadel Cript на перше місце ставить безпечність всіх угод наших клієнтів, тому вам не варто хвилюватися за свої конфіденційні дані.
  • Якість сервісу. Спеціалісти офлайн криптообміннику зроблять все можливе, щоб ви могли ​продати Tether і отримати фіат швидко, вигідно та з мінімальною затратою часу. 

Фінансова сфера не терпить сюрпризів, тому будьте впевнені, що з Citadel Cript угода буде виконана вчасно й у повному обсязі. 

Citadel Cript – ваш надійний партнер для продажу USDT (TRC-20) за кеш, якщо для вас є важливими вигідні умови обміну та гарантована безпека.
 

 

Дивіться також
Залиште
заявку
і ми забронюємо курс та ціну
Наш Telegram
Приєднуйтесь до нас в мережі Telegram
Підписатися
Instagram
Питання - відповідь
поширені запитання