Обмін криптовалют
ПН-ПТ: 10:00 - 19:00, СБ: 10:00-18:00

Продати USDT ERC-20 за гривні

Ви віддаєте
Ви отримуєте
Комісія за обмін криптовалюти
Ви продаєте: 0%
Ви купуєте: 0%
Курс обміну
1 USD = 37 UAH

Як продати USDT (ERC-20) за гривні в Києві

Citadel Cript – це безпечний обменник криптовалют в Києві, де ви можете продати USDT (ERC-20) за гривні. Ми маємо великий резерв капіталу, зручні варіанти обмінних пар, низькі відсотки комісій за транзакції. Залиште заявку на сайті і ми обговоримо деталі обміну.

Від чого залежить ціна на продаж USDT (ERC-20) за гривні

Під абревіатурою USDT прийнято розуміти Tether – один із видів цифрової валюти, в якому поєднуються всі плюси фіатних грошей, а також віртуальних фінансів. Продаж USDT (ERC-20) за грн. – це обмін криптовалюти, яка належить до категорії стейблкоїнів на готівку. Її ключовою та дуже важливою перевагою (а також відмінністю від більшості інших криптовалют) є те, що вона прив'язана до реальних фінансів – доларів і євро.

Для Tether характерна більш-менш стабільна вартість, мінімальна волатильність курсу і незначні зміни цін. Продаж USDT (ERC-20) за гривні актуальний для тих, хто хоче обміняти фіатно-забезпечений токен на реальні гроші. Простіше кажучи, операції з цією криптовалютою виконують ті, хто хоче застрахувати свої фінанси від різких стрибків курсу (особливо, здешевлення крипти), а також мати можливість легко, швидко і зручно проводити фінансові транзакції.

На відміну від більшості інших, USDT (ERC-20) завжди прагнула до того, щоб тримати курс до долара «один до одного». Це одна з причин, чому даний вид крипти став одним з трьох найпопулярніших видів віртуальних фінансів. Якщо говорити про обсяг капіталізації на світовому ринку, це одна з найпопулярніших криптовалют. Вона особливо популярна у трейдерів, а також крупних інвесторів.

Чому варто продати USDT (ERC-20) за грн в Citadel Cript?

На сайті нашої компанії Citadel Cript можна швидко і зручно замовити обмін USDT (ERC-20) на гривні за вигідним курсом. Для зручності користувачів є спеціальний калькулятор, за допомогою якого клієнт розраховує, у скільки йому обійдеться бажаної суми USDT (ERC-20) за гривні. В калькуляторі також вказано, якою буде комісія. Ніяких додаткових платежів, передплат або прихованих комісій немає – все максимально прозоро.

Щоб продати USDT (ERC-20) за гривні, залиште заявку на нашому сайті і менеджер зателефонує вам для консультації, а також назначить фізичну зустріч в Києві. Тобто, користувач зустрічається зі співробітником компанії лише після того, як його передзамовлення було підтверджено.

Якщо ви хочете продати USDT (ERC-20) в офлайн обміннику Citadel Cript та отримати гривні не готівкою, а переказом на карту, це також можливо.

Ми переводимо гроші на картки Приватбанку, Монобанку ті інших українських банків. 

Ми гарантуємо кожному клієнту конфіденційність його даних – саме цей девіз відображає назва нашого криптообмінника. Адже Citadel з французької означає фортеця – максимально захищене та безпечне місце. Тому звертайтеся до нас, щоб продати USDT (ERC-20) за гривні в Києві швидко, безпечно та конфіденційно. 

Наш Telegram
Приєднуйтесь до нас в мережі Telegram
Підписатися
Instagram
Питання - відповідь
поширені запитання