Обмін криптовалют
ПН-ПТ: 10:00 - 19:00, СБ: 10:00-18:00

Продати USD Coin USDC за гривні

Ви віддаєте
Ви отримуєте
Комісія за обмін криптовалюти
Ви продаєте: 0%
Ви купуєте: 0%
Курс обміну
1 USD = 37 UAH

Продати USD Coin (USDC) за гривні

Криптовалюта вже декілька років поспіль не втрачає своєї актуальності. Цифрові гроші відкривають можливості для швидких транзакцій без прив’язки до комерційних банків. Купівля, обмін, поповнення крипторахунків або виведення з них гривень є безпечними, оперативними і зручними. Однією з популярних криптовалют вважається USDC. Це стейблкоїн, забезпечений доларом США. Прив’язується до актуального курсу. Якщо вам необхідно продати USDC за гривні у Києві, рекомендуємо скористатися професійними послугами нашого офлайн обмінника Citadel Cript.

Наша компанія вже декілька років поспіль працює легально і прозоро, тому гарантує безпеку і конфіденційність транзакцій.

Як продати USDC за грн: поетапна інструкція

Наш офлайн обмінник Citadel Cript має офіційний сайт, на якому доступний безкоштовний онлайн-калькулятор. Цей інструмент дозволяє швидко розрахувати суму гривень, яку ви отримаєте під час продажу криптовалюти. Калькулятор також дозволяє дізнатися комісію. Зверніть увагу: ми не вимагаємо будь-яких передплат, оскільки працюємо на прозорих для клієнта умовах.

Як відбувається продаж USDC за грн:

  1. На сайті ви заповнюєте зручну онлайн-форму, вказуючи контактні дані.
  2. Найближчим часом з вами зв’яжеться наш менеджер для попереднього узгодження часу й місця фізичної зустрічі. Якщо ви бажаєте продати USDC за гривні і отримати гроші на власну банківську картку, повідомте це нашому фахівцю.
  3. Під час фізичної зустрічі ви отримуєте гривні готівкою або на банківську картку, якщо це попередньо узгоджувалось з нашим менеджером.

Якщо у процесі співробітництва у вас виникають будь-які питання щодо особливостей обміну, зверніться телефоном до наших фахівців.

Переваги продажу USDC за гривні від обмінника Citadel Cript

Наша компанія вже протягом багатьох років успішно працює з криптовалютою всіх популярних видів, пропонуючи високоякісний сервіс.

Наші переваги:

  • Захист коштів від волатильності. Стейблкоїн USDC прив’язаний до такої стабільної світової валюти як долар США. Це дозволяє вигідно і безпечно здійснювати транзакції як бізнесу, так і приватним особам. Спеціалісти нашої компанії забезпечать оперативне здійснення продажу USDC за гривні, оскільки ми цінуємо ваш особистий час.
  • Безперебійна робота. Застосування сучасної техніки й програмного забезпечення дає змогу працювати з клієнтами максимально зручно. Нашим фахівцям можна довірити навіть складні задачі.
  • Прозорість. Ви продаєте USDC за гривні за актуальним курсом, що фіксується нашими фахівцями на момент укладення угоди. Комісію ви дізнаєтесь на етапі розрахунку суми, яку отримаєте після обміну крипти на готівку.

У нашій компанії працюють досвідчені фахівці у сфері фінансів. Це дозволяє запропонувати клієнтам професійний сервіс з продажу USDC за гривні гарантією конфіденційності даних.
 

Наш Telegram
Приєднуйтесь до нас в мережі Telegram
Підписатися
Instagram
Питання - відповідь
поширені запитання