Обмін криптовалют
ПН-ПТ: 10:00 - 19:00, СБ: 10:00-18:00

Продати USD Coin USDC за долари

Ви віддаєте
Ви отримуєте
Комісія за обмін криптовалюти
Ви продаєте: 0%
Ви купуєте: 0%
Курс обміну
1 USD = 37 UAH

Продати USD Coin (USDC) за долари

USDC, або USD Coin відноситься до найбільш популярних криптовалют. Це стейблкоїн, ціна якого прив’язана до долара США. Обміняти крипту можна у співвідношенні 1:1. USDC мають попит як серед приватних осіб, так і серед підприємців. Якщо ви маєте певну суму такої криптовалюти і бажаєте отримати за неї готівку, зверніться до обмінного пункту Citadel Cript. Цей обмінник працює в офлайн-режимі, пропонуючи високоякісні професійні послуги у Києві. Наша команда - це досвідчені фахівці, які активно працюють на бездоганний результат. Тому нам можна довірити продаж USDC за долари. Розглянемо, яким чином відбувається процедура обміну і які переваги для клієнта вона має.

Як продати USDC за долари: особливості процедури

Якщо вас цікавить оперативне виведення, обмін, поповнення, покупка криптовалюти, обмінник Cripto Citadel завжди до ваших послуг! Продаж USDC за дол здійснюється за наступним простим алгоритмом:

  1. Клієнт переходить на офіційний сайт компанії. Тут наявний безкоштовний онлайн-калькулятор, який допоможе розрахувати суму доларів, отриману за продаж USDC. Зверніть увагу: під час попередніх розрахунків ви також дізнаєтесь точний розмір комісії.
  2. На сайті пропонується коротка онлайн-форма, яку необхідно заповнити актуальними контактними даними і відправити її нам.
  3. Наш менеджер оперативно зв'язується з клієнтом для узгодження точного часу і місця зустрічі з представником Cripto Citadel у Києві. Якщо вас цікавить отримання доларів на банківську картку, обов’язково повідомте цю інформацію нашому спеціалісту.
  4. Під час фізичної зустрічі ви отримаєте узгоджену суму доларів за стейбкоїн USDC. Якщо був замовлений переказ на картку, ви відразу отримаєте кошти.

Продати USDC за дол можна без будь-яких авансованих платежів. Ми працюємо на прозорих умовах, гарантуючи повну безпеку і конфіденційність.

Переваги обмінника Cripto Citadel для продажу USDC за долари

Наша компанія працює на ринку обмінних операцій вже протягом багатьох років, пропонуючи клієнтам професійний сервіс. Завдяки цьому, ви отримуєте наступні важливі переваги:

  • Широкий спектр обмінних операцій. У нас ви можете не тільки продати USDC за долари, але й обміняти інші види стейблкоїнів, поповнити криптогаменець або вивести готівку в іншій валюті. Також нам можна довірити складні задачі. Вони будуть реалізовані протягом обумовленого терміну зручно і безпечно.
  • Захист від волатильності. Курс обміну обов’язково фіксується на момент здійснення обміну. Це гарантує надійний захист від втрат, спричинених коливанням курсу.
  • Надійність. Обмін USDC на долари базується на надійній технології блокчейну. Це гарантує 100% безпеку транзакції.

Наша інформаційна підтримка працює без перерв й вихідних. Тому ви можете у будь-який зручний час звернутися до наших спеціалістів за професійною консультацією з питань продажу USDC за долари.
 

Наш Telegram
Приєднуйтесь до нас в мережі Telegram
Підписатися
Instagram
Питання - відповідь
поширені запитання