Обмін криптовалют
ПН-ПТ: 10:00 - 19:00, СБ: 10:00-18:00

Продати USDT TRC-20 за євро

Ви віддаєте
Ви отримуєте
Комісія за обмін криптовалюти
Ви продаєте: 0%
Ви купуєте: 0%
Курс обміну
1 USD = 37 UAH

Продати USDT (ERC-20) за євро

Розглядаючи стабільну криптовалюту, можна виділити USDT (ERC-20), що являє собою популярний токен, який функціонує у мережі Ethereum. Випускається криптовалюта компанією Tether. Даний токен прив’язаний до такої стабільної і надійної валюти як долар США.

Якщо з’явилась необхідність продати USDT (ERC-20) за євро, перевівши таким чином крипту в готівку, офлайн-обмінник Citadel Cript пропонує свої професійні послуги. Швидкий обмін крипти на євро без переплат на прозорих умовах у Києві – це нагода, якою може скористатися будь-яка приватна особа або бізнес. Розглянемо, як обміняти криптовалюту на готівкові кошти і які переваги має продаж USDT (ERC-20) за євро у обміннику  Citadel Cript.

Як обміняти USDT (ERC-20) на євро: покроковий алгоритм

Криптовалюта має такі переваги як широка доступність, децентралізованість і надійність. Це найкраща альтернатива традиційним грошам, які зберігаються на рахунках у банках або знаходяться в обігу. Якщо виникла необхідність у конвертації крипти або поповненні крипторахунку, ви можете скористатися професійними послугами обмінника Citadel Cript.

Що необхідно для продажу USDT (ERC-20) за євро:

  1. Клієнт залишає заявку на сайті обмінника, вказуючи актуальні контактні дані.
  2. З клієнтом зв’язується менеджер для з’ясування важливих деталей майбутньої транзакції, зокрема, точної дати, часу зустрічі, а також точної суми, яка буде конвертуватися у євро.
  3. Під час узгодженої з менеджером зустрічі клієнт отримує готівкові кошти. 

Зверніть увагу: якщо вам необхідно продати USDT (ERC-20) і отримати кошти у безготівковій формі на банківську карту, ви можете замовити таку послугу.

Суму обміну ви можете дізнатися заздалегідь, адже на офіційному сайті офлайн-обмінника доступний зручний для використання онлайн-калькулятор. Якщо ви бажаєте оперативно продати крипту і купити євро, не потрібно вносити передплату. Ми працюємо максимально прозоро з усіма клієнтами.

Переваги обмінника криптовалюти Citadel Cript

Звертаючись до Citadel Cript для продажу USDT (ERC-20) за євро, ви отримуєте гарантію високоякісного сервісу, адже у нас працюють лише досвідчені фахівці, які мають освіту у сфері фінансів.

Що ми пропонуємо:

  • Вигідні транзакції. Ми постійно відстежуємо актуальні обмінні курси, що дає можливість запропонувати обмін крипти на оптимальних умовах.
  • Безпеку. Продаж USDT (ERC-20) за євро здійснюються на основі конфіденційності, оскільки ми дбаємо про безпеку кожного клієнта.
  • Надання послуг під ключ. Навіть коли необхідно здійснити складну транзакцію, ви можете довірити цю задачу нашим фахівцям.
  • Використання високих технологій. Це гарантує безперебійну якісну роботу нашого обмінника, що дозволяє надавати послуги високої якості.

Якщо вам необхідна додаткова професійна консультація з питань поповнення або виведення грошей з крипторахунків з подальшою конвертацією у євро, долари, гривні, зверніться телефоном до наших менеджерів.
 

Наш Telegram
Приєднуйтесь до нас в мережі Telegram
Підписатися
Instagram
Питання - відповідь
поширені запитання