Обмін криптовалют
ПН-ПТ: 10:00 - 19:00, СБ: 10:00-18:00

Продати USD Coin USDC

Залиште
заявку
і ми забронюємо курс та ціну
Ви віддаєте
Ви отримуєте
Комісія за обмін криптовалюти
Ви продаєте: 0%
Ви купуєте: 0%
Курс обміну
1 USD = 37 UAH

Продати USD Coin (USDC)

USD Coin (USDC) являє собою цифровий долар США, або криптовалюту. Належить до категорії стейблкоїнів, що мають прив’язку до долара США. Тому один USDC дорівнює одному USD. Якщо цікавить зручний і швидкий продаж USDC за готівку в Києві, у тому числі й з можливим переказом суми на вашу банківську картку, офлайн обмінник Citadel Cript пропонує свої професійні послуги.

У компанії працюють досвідчені фахівці у галузі фінансів. Це надає нам можливість пропонувати кожному клієнту професійний сервіс з гарантією конфіденційності й безпеки. Ми працюємо на прозорих умовах, не вимагаючи від клієнтів будь-яких переплат перед продажем USDC за кеш.

Переваги продажу USDC за готівку разом з Citadel Cript

Звертаючись за послугами продажу крипти до наших фахівців, ви отримуєте наступні важливі переваги:

  • Пунктуальність. Швидкий і зручний обмін USDC на кеш дозволить економити ваш час і здійснювати транзакції за вигідним курсом.
  • Застосування високих технологій. Обмінник Citadel Cript працює швидко і безперебійно, оскільки використовує у роботі сучасні технології, у тому числі й удосконалене програмне забезпечення.
  • Зручне використання. Оперативний продаж USDC за готівку надає можливість у подальшому використати готівкові кошти для інвестицій в інші види активів.
  • Виконання задач різного ступеню складності. Спеціалістам нашої компанії можна довірити навіть складні завдання. Високий рівень професіоналізму дає можливість виконати їх оперативно і зручно для вас.
  • Завжди актуальний курс. Постійне оновлення цін на крипту дозволяє нашим фахівцям оприлюднювати актуальний курс, за яким здійснюються вигідні обмінні операції.

Скористуйтеся зручним онлайн-калькулятором на сайті для того, щоб дізнатися точну суму готівки, яку ви отримаєте під час здійснення продажу USDC. Під час попередніх розрахунків також можна отримати точну суму комісії.

Як обміняти USDC на готівку: покроковий алгоритм дій

Продати крипту USD Coin за готівку можна швидко і без переплат. Що необхідно зробити для цього:

  1. На нашому офіційному сайті необхідно знайти онлайн-форму для оформлення заявки на обмін і залишити в ній свої дані.
  2. Наші менеджери оперативно зв’яжуться з вами для узгодження точної дати, часу, місця особистої зустрічі у Києві.
  3. Безпосередній продаж USDC за готівку відбудеться під час особистої зустрічі з представником компанії Citadel Cript. Якщо ви замовляли переказ на банківську картку, гроші у безготівковій формі теж отримаєте на свій рахунок під час фізичної зустрічі.

Інформаційна підтримка обмінного пункту працює без перерв і вихідних. Якщо виникли будь-які питання, що стосуються продажу крипти USDC за кеш, зверніться за контактним номером телефону, доступним на сайті, до наших спеціалістів.

Дивіться також
Залиште
заявку
і ми забронюємо курс та ціну
Наш Telegram
Приєднуйтесь до нас в мережі Telegram
Підписатися
Instagram
Питання - відповідь
поширені запитання