Обмін криптовалют
ПН-ПТ: 10:00 - 19:00, СБ: 10:00-18:00

Продати USDT ERC-20 за долари

Ви віддаєте
Ви отримуєте
Комісія за обмін криптовалюти
Ви продаєте: 0%
Ви купуєте: 0%
Курс обміну
1 USD = 37 UAH

Продати USDT (ERC-20) за долари

USDT (ERC-20) - це стейблкоїн, один із популярних різновидів криптовалюти, що випускається компанією Tether у мережі Ethereum. Прив'язаний до поточного курсу долара США. Це стейблкоїн, що забезпечує прозорі й безпечні обмінні операції. Якщо вам необхідно продати USDT ERC 20 за дол швидко і зручно у місті Київ, пропонуємо скористатися професійними послугами криптообмінника Citadel Cript, що працює у офлайн-форматі.

Кожний клієнт гарантовано отримає такі важливі переваги як високоякісний сервіс і оперативне виконання фінансових операцій з поповнення крипторахунку або, навпаки, виведення коштів, у тому числі USDT ERC 20.

Продаж USDT ERC 20 за долари: ключові переваги від Citadel Cript

Звернувшись до офлайн обміннику Citadel Cript, ви зручно зможете продати USDT ERC 20 за долари, оскільки ми пропонуємо:

  • Гарантію конфіденційності і безпеки транзакцій. Ми поважаємо кожного клієнта, тому гарантуємо повну конфіденційність його особистих даних. Всі транзакції здійснюються безпечно і надійно, незалежно від того, який обсяг мають у грошовому еквіваленті.
  • Оперативність. Цінуючи особистий час кожного нашого клієнта, ми швидко реалізовуємо всі транзакції з продажу USDT ERC 20 на долари США й іншу валюту, що користується високим попитом.
  • Переваги застосування високих технологій. Використання сучасної комп’ютерної техніки й інформаційних технологій надає змогу реалізовувати всі обмінні операції швидко і без технічних помилок.
  • Надійний захист від волатильності. Прив’язка криптовалюти до стабільного долара США дозволяє уникнути ризиків, пов’язаних з різким коливанням курсу. 

Офлайн обмінник Citadel Cript вже протягом багатьох років працює на ринку криптовалюти в Україні. Це дає можливість пропонувати удосконалений професійний сервіс, який дозволяє клієнтам продавати USDT ERC 20 за доари вчасно і максимально зручно. У нас працюють досвідчені фахівці у сфері фінансів, що забезпечує високоякісний сучасний сервіс.

Як здійснюється продаж USDT ERC 20 за дол

Для того щоб скористатися нашими послугами, на сайті обмінника Citadel Cript у розділі з обміном крипти ви знайдете зручний онлайн-калькулятор, що дозволить швидко розрахувати певну сумму стейблкоїнів у долари США.

Наступний крок – клієнт залишає контактні дані у спеціальній онлайн-формі. Після наш менеджер оперативно зв’яжеться з вами для того, щоб узгодити деталі транзакції. Безпосередній продаж криптовалюти здійснюється під час особистої зустрічі.

Узгоджену суму коштів можна отримати як у готівковій формі, так і переказом на вашу банківську карту. Всі транзакції відбуваються максимально прозоро і без переплат.

Якщо на будь-якому етапі співробітництва у вас виникли питання щодо особливостей обміну або виведення стабільної криптовалюти USDT ERC 20, зверніться за консультацією до наших спеціалістів за номером, вказаним на сайті.
 

Наш Telegram
Приєднуйтесь до нас в мережі Telegram
Підписатися
Instagram
Питання - відповідь
поширені запитання