Обмін криптовалют
ПН-ПТ: 10:00 - 19:00, СБ: 10:00-18:00

Купити USDT TRC-20 за долари

Ви віддаєте
Ви отримуєте
Комісія за обмін криптовалюти
Ви продаєте: 0%
Ви купуєте: 0%
Курс обміну
1 USD = 37 UAH

Купити USDT (TRC-20) за долари

Криптовалюта USDT вважається однією з надійних, тому саме її частіше за все обмінюють чи виводять, міняють на різні валюти. Компанія Citadel Cript пропонує купівлю USDT (TRC-20) за долари у зручному форматі. Телефонуйте нам або зробіть заявку онлайн – і ви переконаєтесь, що ми працюємо швидко та прозоро.

Цікаво: USDT (TRC-20) – застрахована від будь-яких ризиків криптовалюта. Це ґрунтується на активах компанії Tether Limited.

USDT (TRC-20) – валюта, що має багато різних способів застосування:

  • отримання криптовалюти на свій електронний гаманець для збереження;
  • проведення різноманітних сплат в мережі (донати, купівля інших токенів або NFT);
  • транзакції, метою яких є переказ грошей іншому користувачу тощо.

Як правильно купити USDT (TRC-20) за долари

Співпраця із нашою компанією побудована на засадах повної довіри, прозорості та чесності. Ми намагаємося створити такі умови, за яких клієнти ніколи б не хвилювалися і могли контролювати всі процеси навіть на відстані. Для того, аби активувати процес та в результаті купити USDT (TRC-20) за дол, потрібно зробити три кроки:

  1. Подати заявку. Це можна зробити і на сайті, і за телефоном, вказаним у розділі «Контакти».
  2. Підтвердити свої наміри у розмові із менеджером, проговорити всі тонкощі обміну, домовитись про зустріч або переказ грошей на банківську картку.
  3. Зустрітися з представником компанії в Києві та отримати крипту.

Саме зараз USDT займає перші рядки у різних рейтингах криптовалют, які відображають показники продажів та загалом обсягів торгів. Курс цієї валюти стабільний, бо він надійно прив’язаний до американського долара. Саме тому купівля USDT (TRC-20) за дол – це популярна послуга, яку ми пропонуємо на постійній основі всім клієнтам. Звертайтеся за допомогою – ми відповімо на всі запитання та запропонуємо рішення у будь-якій ситуації.

Умови співпраці та курс криптовалюти USDT (TRC-20)

Команда Citadel Cript постійно слідкує за ситуацією на ринку, тож курси USDT та інших стейблкоїнів на сайті завжди відповідають актуальним показникам. Ми працюємо в режимі 24/7, аби наші клієнти мали всю необхідну для обміну, купівлі або продажу інформацію. Кожна операція має свої особливості, але менеджери компанії знають їх усі – це гарантує максимальну прозорість, швидкість та вигідність кожної. Стабільна криптовалюта дозволяє отримувати високі прибутки, і це – найголовніше!
Citadel Cript – ваш компаньйон у світі криптовалюти. Звертайтесь, аби вчасно та спокійно купити USDT (TRC-20) за долари. Ми завжди готові до співпраці! 

Наш Telegram
Приєднуйтесь до нас в мережі Telegram
Підписатися
Instagram
Питання - відповідь
поширені запитання